betula
+90 (216) 425 32 50

betula

PEYZAJ PROJE TASARIM & UYGULAMA 
PROJE YÖNETİMİ &DANIŞMANLIK konularında artan deneyimimiz ve ilk gün ki motivasyonumuzla 1995 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Ana hedefimiz her zaman ; akılcı,uygulanabilir,sürdürülebilir,çevresiyle uyumlu,tasarımsal yaklaşımıyla fark yaratacak projeler üretmek ve hayata geçirmektir.

Bu ilkeler ışığında , kişisel yada kurumsal bizi tüm tercih edenlerin , her ölçekte ki talebine aynı heyecanla yaklaşmaya , en iyi iletişimle ,en iyi sonucu almak için çalışmaya devam etmekteyiz.

PROJE YÖNETİM

BETULA olarak tüm peyzaj mimarlığı hizmetlerine hakimiyetimiz , uzun firma geçmişimizden gelen deneyimimiz ve güncel tüm sektör verilerini analiz edebilen kadromuzla peyzaj proje yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.Peyzaj proje yönetim sistemimizle işveren adına projenin en akılcı ,en doğru fiyata ve tam zamanında uygulanmasını sağlamayı , tüm süreci raporlayarak kontrolü kolaylaştırmayı, uygulama sonunda sürprizsiz sonları garanti ediyoruz.

PROJE TASARIM & UYGULAMA

BETULA Peyzaj Proje Tasarım & Uygulama ekibi olarak bizler;tüm beklentilere yanıt veren,çağı yakalayan , doğaya - insana saygılı dış mekanlar dizayn etmek ve uygulamak için çalışıyoruz. Ve her projemiz için katma değer yaratmamıza yardımcı olacağını bildiğimiz ortaklarımızla kurduğumuz ilişkilere ve biriktirdiğimiz deneyimlerimize güveniyoruz.

BETULA STORE

Gelişen dünyada , değişen satınalma alışkanlıklarına cevap vermek üzere BETULA GARDEN STORE alışveriş sitesiyle dünyanın en iyi markalarından oluşturduğumuz saksı ve aksesuar koleksiyonunu ve seçkin , kullanışlı daha pekçok ürünümüzü siz bahçe severlerin beğenisine sunuyoruz.